• info@conbud.eu
  • +48 604 677 892

O NAS

Firma CONBUD SP. Z O. O. jest firmą inżynierską, projektową i budowlaną z Dolnego Śląska, która przez ostatnie kilka lat solidnej pracy zjednała sobie rzesze zadowolonych klientów i usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych.

Tworzymy przedsiębiorstwo, które łączy sprawdzone metody budowlane z osiągnięciami nowoczesnej techniki. Podejmujemy się każdego nowego projektu, w którym możemy wykorzystać nasze wysokie umiejętności i duże doświadczenie w budownictwie oraz inżynierii. Potężny dorobek zawodowy w krótkim okresie firmy CONBUD, to zarówno projektowanie jak i budowa domów modułowych, ale także realizacje w przemyśle, zarówno w Polsce, jak i poza granicami Polski, m.in. Niemcy, Szwecja, Holandia, Ukraina, gdzie równie efektywnie świadczymy nasze usługi. Każdą inwestycję wykonujemy z najwyższą starannością, terminowością oraz pełnym zaangażowaniem.

Firma CONBUD

Specjalizuje się projektowaniem obiektów i wnętrz oraz budową budynków modułowych (domy jedno- i wielorodzinne, akademiki, biurowce, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, gastronomiczne, usługowe, handlowe, przemysłowe, militarne i wiele innych) oraz kompleksowymi pracami ziemnymi. Zgodzie z życzeniami naszych klientów obiekty realizujemy w stanie surowym otwartym, zamkniętym, a najczęściej z wykończeniem „pod klucz”. Realizujemy również termomodernizację budynków polegającą na dociepleniu elewacji, stropów, dachów i wnętrz metodą natryskową, z wykorzystaniem wyłącznie ekologicznych produktów – cienkowarstwowych powłok termoizolacyjnych. Profesjonalne usługi dla przemysłu, to m.in. zabezpieczenia antykorozyjne, termoizolacyjne i hydroizolacyjne budynków, rurociągów, maszyn i urządzeń.