• info@conbud.eu
  • +48 604 677 892

ANTYKOROZJA

CONBUD jest sprawdzonym wykonawcą powłok antykorozyjnych w sektorze przemysłu ciężkiego, energetycznego, petrochemicznego i spożywczego. Specjalizujemy się w pracach antykorozyjnych rurociągów, zbiorników stalowych, kotłów oraz konstrukcji stalowych z przeznaczeniem pod sektor militarny. Odpowiednie zabezpieczenia stali przed korozją wykonujemy na terenie całego kraju oraz krajów UE, wykorzystując do tego celu odpowiednie systemy malarskie: rozpuszczalnikowe, bezrozpuszalnikowe lub wodne.

Usługi antykorozyjne wykonujemy kompleksowo, zaczynając od analizy obciążeń chemicznych powłoki, przez przygotowanie i naprawy podłoża stalowego, kończąc na pokryciu podłoża nową warstwą antykorozyjną. Do prac wykorzystujemy materiały marki własnej jak również powłoki od innych wiodących Producentów z rynku krajowego.

Prawidłowa ochrona stali przed korozją powinna polegać na odpowiednim zabezpieczeniu konstrukcji stalowych. Dlatego firma CONBUD proponuje kompleksowe usługi antykorozyjne z wykorzystaniem najnowocześniejszych i zarazem najbardziej efektywnych sposobów ochrony stali przed korozją. Zastosowanie tego typu zabezpieczeń pozwala skutecznie zahamować i przeciwdziałać zjawisku korodowania, przedłużając w ten sposób żywotność wyrobów stalowych.

Specjalizujemy się w innowacyjnych zabezpieczeniach antykorozyjnych:

  • konstrukcji i budowli inżynieryjnych,
  • instalacji przemysłowych,
  • rurociągów przesyłowych, węzłów cieplnych.
  • różnego rodzaju zbiorników, silosów, kominów.

Dedykowane zabezpieczenia przed korozją wykonywane przez naszą firmę cechują się wysoką trwałością, niezawodnością oraz odpornością na starzenie i działanie czynników atmosferycznych. W zależności od wpływu danego środowiska na intensywność korozji oraz pożądanego czasu trwania ochrony antykorozyjnej jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią powłokę malarską, w sposób gwarantujący najlepsze efekty wykonanego zabezpieczenia antykorozyjnego stali. W tym celu stosujemy najwyższej jakości farby epoksydowe (rozpuszczalnikowe, wodne), poliuretanowe oraz alkidowe. Wykorzystywane przez nas preparaty charakteryzują się doskonałą przyczepnością do większości podłoży oraz stosunkowo krótkim czasem schnięcia.

Każda antykorozja wykonana jest przy wykorzystaniu odpowiednich norm ISO oraz naszego wieloletniego doświadczenia. Optymalnie dobieramy systemy malarskie o odpowiedniej do danego przeznaczenia grubości, co sprawia, że nasza ochrona przed korozją stanowi gwarancję długotrwałego zabezpieczenia konstrukcji ze stali.