• info@conbud.eu
  • +48 604 677 892

USŁUGI MONTAŻOWE

W zakresie usług budowlanych świadczonych przez CONBUD, wyróżniamy się wykwalifikowaną wiedzą inżynierską oraz doświadczeniem niezbędnym przy sprawnym i profesjonalnym montażu konstrukcji stalowych różnorodnego typu. Dzięki nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zaczynając od projektu, a kończąc na oddaniu gotowych konstrukcji, czy też obiektów przemysłowych do użytku.

Zapewniamy montaż wszystkich elementów stalowych każdego nowego projektu w sposób solidny, precyzyjny i terminowy.

CONBUD, to wysoko wyspecjalizowany zespół osób zarządzających, jak również profesjonalne brygady monterskie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz dużą powierzchnią w zakładzie produkcyjnym przygotowaną do realizacji projektów dla sektora budownictwa, przemysłu oraz sektora militarnego. Usługi monterskie możemy wykonywać w każdych warunkach oraz w systemie dwuzmianowym dziennym i nocnym na terenie całej Europy. Gwarantujemy wysoką jakość oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. Powierzone prace realizujemy  w możliwie najkrótszym terminie przy pełnym zaangażowaniu zasobów ludzkich.

Dostarczymy elementy konstrukcji i zamontujemy na terenie całej Europy

CONBUD specjalizuje się nie tylko w projektowaniu i budowie obiektów modułowych, ale również w dostawie i montażu elementów konstrukcji przemysłowych. Projektujemy, produkujemy i montujemy wszelkiego typu budynki, budowle, urządzenia oraz mechanizmy specjalnego przeznaczenia: przemysłowego i militarnego.